


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.


√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Zanussi ZXAN82ER is een 60 cm brede onderbouw koelkast met 134 liter inhoud totaal en een handige groentelade (zie afbeelding). Deze Zanussi koelkast is voorzien van OptiSpace wat veel opbergmogelijkheden en ruimte biedt: eenvoudig lades eruithalen en de koelkast op uw eigen manier indelen.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
De Zanussi ZXAN82ER is de opvolger van de Zanussi ZXAN82FR.
| Hoogte | ± 82 t/m ± 89 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 82 - 89 cm, zie maatschets |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 60 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Zanussi |
|---|---|
| Artikelnummer | ZXAN82ER |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Koelkasten |
| Sub-categories | Onderbouw koelkast |
| Acties | Budgetplan's keuze |
| Unieke eigenschappen | OptiSpace Onderbouw montage |
| Soort | Onderbouw |
| Energieklasse | E |
| Bediening | Mechanisch |
Geluidsniveau | 38 dB |
| Inhoud | 134 Liter |
Montage systeem | Deur-op-deur |
| Vriesgedeelte | Zonder vriesgedeelte |
Aansluitwaarde | 110 Watt |
| Kenmerken koelkasten | Automatische ontdooiing Draairichting: aanpasbaar Groentelade Verlichting: LED binnenverlichting |
| Voorraad | 0 |


Waar moet u op letten bij een onderbouw koelkast?
Een onderbouw koelkast heeft extra ventilatieruimte nodig. U kunt de hoogte eenvoudig stellen dankzij in hoogte verstelbare stelpoten.
Hoe wordt een onderbouw koelkast geplaatst?
Een onderbouw koelkast plaatst u onder het aanrechtblad, tussen twee meubelkasten.
Dit in tegenstelling tot een inbouw koelkast die in een kast wordt ingebouwd.
Ventilatierooster aan de onderzijde
Bij een onderbouw koelkast is er geen vrije luchtcirculatie, doordat het aanrechtblad de bovenzijde afsluit. Er is dus extra ventilatieruimte nodig.
De ventilator in een onderbouw koelkast zorgt ervoor dat warme lucht wordt afgevoerd: uw onderbouw koelkast kan hierdoor optimaal functioneren.
Onderbouw koelkasten zijn gemiddeld 60 cm breed en voorzien van een sokkel: een inspringend deel aan de onderzijde. Deze sokkel zorgt voor een nette aansluiting onder het aanrechtblad, voorzien van verstelbare stelpoten.