


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Zanussi ZYAN82ER is een 60 cm brede onderbouw vriezer met 95 liter inhoud totaal en een Snelvriesfunctie met automatische terugkeer naar de normale instellingen: snel al uw levensmiddelen invriezen. Deze Zanussi vriezer beschikt tevens over een alarmfunctie bij open deur (temperatuurstijgingen) en 4 volledig brede diepvriesladen.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding.
De Zanussi ZYAN82ER is de opvolger van de Zanussi ZYAN82FR.
Snelvriesfunctie
Met deur-op-deur montage
Geschikt voor onderbouw niet voor inbouw
| Hoogte | ± 82 t/m ± 89 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 82 - 89 cm, zie maatschets |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 60 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Zanussi |
|---|---|
| Artikelnummer | ZYAN82ER |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Vriezers |
| Sub-categories | Onderbouw vriezer |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Snelvriesfunctie Onderbouw montage |
| Soort | Onderbouw |
| Energieklasse | E |
| Bediening | Mechanisch |
Geluidsniveau | 40 dB |
| Inhoud | 95 Liter |
Montage systeem | Deur-op-deur |
Invriesvermogen | 7,1 kg/ 24 uur |
Bewaartijd bij stroomuitval | 13,5 uur |
Klimaatklasse | SN-N-ST-T |
Vriesladen/ kleppen | 4 Transparante vriesladen |
Aansluitwaarde | 120 Watt |
| Kenmerken vriezers | Draairichting: aanpasbaar Snelvries functie Temperatuur alarm akoestisch/ visueel |
| Voorraad | 0 |
Snelvriesfunctie
Met deur-op-deur montage
Geschikt voor onderbouw niet voor inbouw


Waar moet u op letten bij de aankoop van een onderbouw vriezer?
Een onderbouw vriezer heeft extra ventilatieruimte nodig. U kunt de hoogte eenvoudig stellen, dankzij in hoogte verstelbare stelpoten
Hoe wordt een onderbouw vriezer geplaatst?
Een onderbouw vriezer plaatst u onder het aanrechtblad, tussen twee meubelkasten.
(Dit in tegenstelling tot een inbouw vriezer die in een kast wordt ingebouwd).
Ventilatierooster aan de onderzijde
Bij een onderbouw vriezer is er geen vrije luchtcirculatie, doordat het aanrechtblad de bovenzijde afsluit.
De ventilator in een onderbouw vriezer zorgt ervoor dat warme lucht wordt afgevoerd: uw onderbouw vriezer functioneert hierdoor optimaal.
Onderbouw vriezers zijn gemiddeld 60 cm breed en voorzien van een sokkel: een inspringend deel aan de onderzijde. Deze sokkel zorgt voor een nette aansluiting onder het aanrechtblad, voorzien van verstelbare stelpoten.