


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG BD782SV is een 60 cm hoge inbouw combi stoomoven met een inhoud van 70 liter en SteamPro functies. Ook beschikt deze oven over een kerntemperatuurmeter die u kunt gebruiken om nauwkeurig de temperatuur van uw gerecht in de gaten te kunnen houden. Deze oven beschikt over verschillende ovenfucties zoals o.a. pizzafunctie, hetelucht, conventioneel (boven & onderwarmte) en sous-vide.
Belangrijkste kenmerken
Incl. volledige garantie en handleiding.
Automatische programma's
Kerntemperatuurmeter
Sous-Vide
SteamPro
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 60 cm |
| Breedte | ± 55 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | BD782SV-WINK |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw combi-stoomoven |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | SteamPro Kerntemperatuurmeter |
| Soort | Inbouw combi-stoomoven |
| Energieklasse | A++ |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Roestvrijstaal |
| Inhoud | 70 Liter |
Temperatuur instelling | 30°C - 230°C |
| Stoom soort | Volledige (100%) stoomfuncties |
Meegeleverde toebehoren | 1 cakebakplaat van grijs email, 1 Longclean bakplaat, stoomschalenset |
Aansluitwaarde | 3500 W |
| Kenmerken ovens | Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kerntemperatuur meter Kinderslot Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Sous-Vide functie Stoom functie Telescopische roosters Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 0 |
Automatische programma's
Kerntemperatuurmeter
Sous-Vide
SteamPro