


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
Easy to Clean emaille
Steambake
Automatisch temperatuur voorstel
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 59 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | BEB351010M |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | SteamBake stoom toevoeging Pizzafunctie |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Druktoetsen |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | 71 Liter |
Temperatuur instelling | 30°C - 300°C |
Ovenfuncties | Onderwarmte, Conventioneel (boven- & onderwarmte), Ontdooifunctie, Grill, Verlichting, Multi hetelucht (vochtig), Pizzafunctie, Multi hetelucht, Plus Steam, Infrathermgrill |
| Stoom soort | Stoom toevoeging |
Meegeleverde toebehoren | Bakblik en ovenrooster |
Aansluitwaarde | 3500 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Stoom functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 0 |
Easy to Clean emaille
Steambake
Automatisch temperatuur voorstel