


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG BPK556260B is een 60 cm hoge inbouw oven met steambake functie: voeg stoom toe voor knapperige resultaten. Maak gebruik van handige automatische programma's. Daarnaast beschikt deze AEG BPK556260B over een kentemperatuurmeter, een Pyrolyse zelfreinigingsfunctie en verschillende ovenfuncties zoals o.a. Multi Hetelucht, Grill en een speciale Pizzastand.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd nieuw in doos incl. volledige garantie en handleiding.
De AEG BPK556260B is de opvolger van de AEG BPE535120B
Automatische programma's
Pyrolyse zelfreiniging
Easy to Clean emaille
Kerntemperatuurmeter
Steambake
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 60 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | BPK556260B |
| Productlijn | AEG HORIZONLINE |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Acties | Budgetselectie |
| Unieke eigenschappen | 60 cm hoog Stoom toevoegen |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 71 Liter |
Temperatuur instelling | 30 °C - 300 °C |
| Stoom soort | Stoom toevoeging |
Meegeleverde toebehoren | ovenrooster, bakplaat |
Aansluitwaarde | 3500 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Inschuifbare roosters en/of bakplaten Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Stoom functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Pyrolyse zelfreiniging Telescopische roosters Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 0 |
Automatische programma's
Pyrolyse zelfreiniging
Easy to Clean emaille
Kerntemperatuurmeter
Steambake