


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG BPK742380B is een 60 cm hoge inbouw oven met handige automatische programma's. Daarnaast beschikt deze AEG BPK742380B over een kentemperatuurmeter, een Pyrolyse zelfreinigingsfunctie en verschillende ovenfuncties zoals o.a. Multi Hetelucht, Grill, een Ontdooifunctie en een speciale Pizzastand.
Belangrijkste kenmerken
Programma's en functies
Overige informatie
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
De AEG BPK742380B is de opvolger van de AEG BPK748380B en de BPE742220B
Automatische programma's
Pyrolyse zelfreiniging
Easy to Clean emaille
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 60 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | BPK742380B-WINK |
| Productlijn | AEG HORIZONLINE |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Pyrolyse Automatische programma's |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A++ |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 71 Liter |
Aansluitwaarde | 3500 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kerntemperatuur meter Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Pyrolyse zelfreiniging Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 0 |
Automatische programma's
Pyrolyse zelfreiniging
Easy to Clean emaille