


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG BSE77280M is een veelzijdige inbouw oven van 60 cm hoog met een inhoud van 71 liter. Dankzij SteamCrisp®-oven tilt u gerechten naar een hoger niveau voor maximaal
culinair genot. Aan de gebruikelijke ovenwarmte wordt stoom toegevoegd, zodat je braadstuk mals gegaard wordt, groenten sappig blijven en alle gerechten knapperig uit de oven komen. De Pyrolyse zelfreinigingsfunctie zorgt voor extra schoonmaakgemak: met een aanraking van de Pyrolytische reinigingsfunctie worden vuil, vet en voedselresten in de oven omgetoverd tot assen die u makkelijk met een vochtig doek kunt wegvegen. Deze AEG oven beschikt over 19 ovenfuncties, waaronder multi hetelucht en een speciale pizzastand.
Belangrijkste kenmerken
Incl. volledige garantie en handleiding.
Automatische programma's
Pyrolyse zelfreiniging
Easy to Clean emaille
Kerntemperatuurmeter
SoftClose
SteamCrisp
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 60 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | BSE77280M |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | SteamCrisp stoom toevoeging (waterreservoir) Pyroluxe® Plus zelfreinigingsfunctie |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A++ |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | 71 Liter |
Temperatuur instelling | 30°C - 300°C |
| Stoom soort | Stoom toevoeging |
Meegeleverde toebehoren | ovenrooster, 1 cakebakplaat van grijs email, 1 Longclean bakplaat |
Aansluitwaarde | 3500 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kerntemperatuur meter Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Stoom functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Pyrolyse zelfreiniging Softclose zelf sluitende deur Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 0 |
Automatische programma's
Pyrolyse zelfreiniging
Easy to Clean emaille
Kerntemperatuurmeter
SoftClose
SteamCrisp