


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG BSK792220M is een 60 cm brede combistoomoven met SteamPro en SousVide techniek. Met deze bereid u gevacumeerde gerechten en kunt u de temperatuur tot op de graad nauwkeurig instellen om de ultieme smaak te behouden. Dit zorgt voor professionele resultaten! Dankzij de meegeleverde kerntemperatuur sensor bent u altijd verzekerd van de juiste garing, u hoeft enkel deze sensor in uw gerecht te steken, het juiste programma te kiezen en de oven doet de rest!
Belangrijkste kenmerken
Ovenfuncties
Overige kenmerken
Geleverd met volledige garantie, montage materiaal en Nederlandstalige handleiding!
De AEG BSK792220M is de opvolger van de AEG BS835480WM
Inbouw hoogte | 590 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | BSK792220M-WINK |
| Productlijn | AEG HORIZONLINE |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw combi-stoomoven |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | SousVide Techniek KerntemperatuurSensor |
| Soort | Inbouw combi-stoomoven |
| Energieklasse | A+ |
| Stoom soort | Volledige (100%) stoomfuncties |
| Bediening | Touch display |
| Kleur | Vlekvrij roestvrijstaal |
| Inhoud | 70 Liter |
Aansluitwaarde | 3500 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse automatische programma's Elektronische kookwekker Kerntemperatuur meter Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Sous-Vide functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille |
| Voorraad | 0 |