


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier






Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG DBE5970M is een 90 cm brede wandafzuigkap met een maximale afzuigcapaciteit van 700 m³/h (505 m³/h bij recirculatie). Daarnaast beschikt deze AEG wandafzuigkap over een LED verlichting, waardoor u altijd helder zicht heeft tijdens het koken.
Belangrijkste kenmerken
Afzuiging en bediening
Overige kenmerken
De AEG DBE5970M wandafzuigkap wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
De AEG DBE5970M is de opvolger van de AEG DBB4950M
| Breedte | ± 90 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 45 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | DBE5970M |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Wandafzuigkap |
| Acties | Budgetplan's keuze, Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | LED verlichting 700 m³/h afzuigcapaciteit |
| Soort | Wand |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Min. afzuigvermogen | 285 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 700 m3/u |
Geluidsniveau min. | 53 dB |
Geluidsniveau max. | 68 dB |
Geluidsniveau boost | 72 dB |
| Model afzuigkap | Blok model |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aansluitwaarde | 255 Watt |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Metalen vetfilter(s) Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | -1 |