


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
De prijs is online helaas niet beschikbaar. Bel of mail voor de scherpste prijs en informatie over het leveren van dit product.
De prijs voor dit product
is niet online beschikbaar.
Bel of mail voor onze
scherpste prijs!
VAKANTIE DEAL
Bel of mail voor onze scherpste prijs


De prijs voor dit product is niet online beschikbaar. Vul je e-mailadres in en ontvang direct onze scherpste prijs.
2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG DPK5961B is een 90 cm brede vlakscherm afzuigkap met een max. afzuigvermogen van 660 m3/u. Deze AEG afzuigkap heeft verschillende afzuigsnelheden zoals o.a. een intensief stand: snel al uw nare kookluchtjes afvoeren. De afzuigkap beschikt over 4 vetfilters, een verzadigingsindicatie voor vetfilter en een verzadigingsindicatie voor koolstoffilter. Geschikt voor luchtafvoer naar buiten of recirculatie (gebruik zonder afvoer naar buiten dmv een optioneel verkrijgbaar accessoire).
Incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. recirculatie materiaal.
Recirculatie
Intensiefstand
Metalen vetfilters
| Breedte | ± 90 cm |
|---|---|
Inbouw breedte | zie maatschets |
| Diepte | ± 30 cm |
Inbouw diepte | zie maatschets |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | DPK5961B |
| Productlijn | AEG HORIZONLINE |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Vlakscherm afzuigkap |
| Acties | Budgetselectie, Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Intensiefstand (660 m3/u afzuigvermogen) 4 Vetfilters (zwart aluminium) |
| Soort | Vlakscherm |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Druktoetsen |
| Kleur | Zwart |
Min. afzuigvermogen | 235 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 660 m3/u |
Geluidsniveau min. | 46 dB |
Geluidsniveau max. | 69 dB |
Aantal afzuigsnelheden | 3 Snelheden + Intensief |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
| afvoerdiameter | 150 mm Ø |
Aantal filters | Vetfilter: 4 stuks - zwart aluminium |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Intensiefstand Metalen vetfilter(s) Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |
Recirculatie
Intensiefstand
Metalen vetfilters









Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier