


5 jaar garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Novy 691 is een 90 cm brede vlakscherm afzuigkap met energieklasse C en een maximale afzuigcapaciteit van 348 m³/u. De Novy 691 is tevens voorzien van 3 instelbare snelheden, bediening d.m.v. een draaischakelaar en LED verlichting.
Kenmerken van de Novy 691 vlakscherm afzuigkap zijn:
Technische informatie:
Deze Novy afzuigkap wordt geleverd inclusief montage materiaal, echter zonder recirculatiemateriaal.
| Breedte | ± 90 cm |
|---|---|
Inbouw breedte | 860 mm |
| Diepte | ± 30 cm |
Inbouw diepte | 180 mm |
| Merk | Novy |
|---|---|
| Artikelnummer | 691 |
Garantie | 5 jaar garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Vlakscherm afzuigkap |
| Unieke eigenschappen | Capaciteit 348 m3/u 2 Vetfilters |
| Soort | Vlakscherm |
| Energieklasse | C |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Min. afzuigvermogen | 215 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 348 m3/u |
Geluidsniveau min. | 48 dB |
Geluidsniveau max. | 60 dB |
| afvoerdiameter | 125 mm Ø |
Aansluitwaarde | 101 Watt |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Metalen vetfilter(s) Randafzuiging Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier