


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG FSE74738P is een 60 cm brede volledig integreerbare vaatwasser met 15 couverts inhoud. Deze AEG vaatwasser beschikt over 7 programma's zoals een snelprogramma (30 minuten) en een automatisch programma (AUTO sense). Maak gebruik van een GlassCare optie voor uw delicaat glaswerk en een XtraPower functie: een intensief functie voor uw sterke vaat met hardnekkige vuil- en vetresten. Tevens beschikt deze AEG vaatwasser over Connectivity bediening met uw Smartphone, een MaxiFlex besteklade en TimeBeam: projecteert de resterende tijd op de keukenvloer.
Snel programma
Glas
Time Light
Besteklade
HomeConnect/ Wifi App bediening
Aquastop
| Hoogte | Instelbaar tot ± 90 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 81,8 - 89,8 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 60 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | FSE74738P |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Vaatwassers |
| Sub-categories | Volledig geintegreerde inbouw vaatwasser |
| Acties | OUTLET, Jubileum Sale, Vakantiegeld Deals |
| Unieke eigenschappen | MaxiFlex besteklade TimeBeam projectie |
| Soort | Inbouw volledig geïntegreerd |
| Energieklasse | C |
| Bediening | Tiptoets slider |
Geluidsniveau | 42 dB |
| Inhoud | 15 Couverts |
Vaatwasser bedieningspaneel | Bovenzijde - binnenkant |
Vaatwasser programma's | 160 Minutes, 60 minuten, 90 minuten, AUTO Sense, ECO, Machine care, Quick 30 minuten |
Aansluitwaarde | 2200 Watt |
| Kenmerken vaatwassers | Functie: Besteklade (flex) Functie: TimeLight projectie HomeConnect/ Wifi App bediening Kuipmateriaal: RVS Machinecare Programma: Automatisch Programma: Glas Programma: Intensief Programma: Kort (Snel) Schuifschanieren voor flexibele montage Uitgestelde starttijd Veiligheid: Aquastop |
| Voorraad | 4 |
Snel programma
Glas
Time Light
Besteklade
HomeConnect/ Wifi App bediening
Aquastop










Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Waar moet u op letten bij een volledig integreerbare inbouw vaatwasser?
Het bedieningspaneel is niet zichtbaar aan de buitenzijde (in gesloten toestand), maar aan de bovenzijde (in open toestand).
Hoe wordt een volledig integreerbare vaatwasser gemonteerd?
Monteer de vaatwasser tussen uw meubelkasten (en niet in een kast).
Er zijn modellen in verschillende hoogtes, let dus goed op alle maten.
Welke punten dient u te meten?
Uw nieuwe vaatwasser wordt geleverd met montage materiaal en handleiding, echter zonder de getoonde meubeldeur.