

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG FSK73778P is een 60 cm brede volledig geïntegreerde vaatwasser met AirDry: uw vaat wordt op een besparende en natuurlijke manier droog doordat de deur zich automatisch 10 cm opent. Daarnaast beschikt deze AEG vaatwasser over TimeBeam: projecteert de resterende tijd op de vloer.
Belangrijkste kenmerken
Bediening en programma’s
Overige kenmerken
Geleverd met volledige garantie en montage materiaal, echter excl. de getoonde meubeldeur.
De AEG FSK73778P is de opvolger van de AEG FSK93707P, FSK73777P
| Hoogte | Instelbaar tot ± 90 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | Inbouwhoogte van 820 mm - 900 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 600 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 550 mm (zie maatschets) |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | FSK73778P |
| Productlijn | AEG HORIZONLINE |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Vaatwassers |
| Sub-categories | Volledig geintegreerde inbouw vaatwasser |
| Acties | Budgetselectie, Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | AirDry TimeBeam |
| Soort | Inbouw volledig geïntegreerd |
| Energieklasse | D |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 39 dB |
| Inhoud | 15 Couverts |
Aansluitwaarde | 2200 Watt |
| Kenmerken vaatwassers | Functie: Besteklade (flex) Kuipmateriaal: RVS Oa geschikt voor Ikea keukens Programma: Automatisch Programma: Glas Programma: Intensief Programma: Kort (Snel) Schuifschanieren voor flexibele montage Uitgestelde starttijd Veiligheid: Aquastop |
| Voorraad | 0 |


Waar moet u op letten bij een volledig integreerbare inbouw vaatwasser?
Het bedieningspaneel is niet zichtbaar aan de buitenzijde (in gesloten toestand), maar aan de bovenzijde (in open toestand).
Hoe wordt een volledig integreerbare vaatwasser gemonteerd?
Monteer de vaatwasser tussen uw meubelkasten (en niet in een kast).
Er zijn modellen in verschillende hoogtes, let dus goed op alle maten.
Welke punten dient u te meten?
Uw nieuwe vaatwasser wordt geleverd met montage materiaal en handleiding, echter zonder de getoonde meubeldeur.