

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG FSK93807P is een 60 cm brede volledig integreerbare vaatwasser met energieklasse A+++, voorzien van 7 programma's waaronder een Extra Stil programma (37 dB) en een snelprogramma. Dankzij de ComfortLift kunt u met een simpele beweging het onderste rek omhoog laten komen en biedt extra gemak bij het in- en uitruimen. Tevens beschikt deze AEG vaatwasser over een uitneembare besteklade en TimeBeam: projecteert de resttijd op uw keukenvloer.
De belangrijkste kenmerken van de AEG FSK93807P volledig integreerbare vaatwasser:
De AEG FSK93807P volledig integreerbare vaatwasser wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. de getoonde meubeldeur.
Inbouw hoogte | Inbouwhoogte van 820 mm tot 900 mm |
|---|---|
| Hoogte | Instelbaar tot ± 90 cm |
Inbouw breedte | 600 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | FSK93807P |
| Productlijn | AEG HORIZONLINE |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Vaatwassers |
| Sub-categories | Volledig geintegreerde inbouw vaatwasser |
| Acties | Budgetselectie |
| Unieke eigenschappen | ComfortRails Besteklade |
| Soort | Inbouw volledig geïntegreerd |
| Energieklasse | D |
| Bediening | Elektronisch |
Geluidsniveau | 37 dB zeer geluidsarm |
| Inhoud | 13 Couverts |
Aansluitwaarde | 2200 Watt |
| Kenmerken vaatwassers | Functie: Besteklade (flex) Functie: ComfortLift techniek Oa geschikt voor Ikea keukens Programma: Kort (Snel) Schuifschanieren voor flexibele montage Uitgestelde starttijd Veiligheid: Aquastop |
| Voorraad | 0 |


Waar moet u op letten bij een volledig integreerbare inbouw vaatwasser?
Het bedieningspaneel is niet zichtbaar aan de buitenzijde (in gesloten toestand), maar aan de bovenzijde (in open toestand).
Hoe wordt een volledig integreerbare vaatwasser gemonteerd?
Monteer de vaatwasser tussen uw meubelkasten (en niet in een kast).
Er zijn modellen in verschillende hoogtes, let dus goed op alle maten.
Welke punten dient u te meten?
Uw nieuwe vaatwasser wordt geleverd met montage materiaal en handleiding, echter zonder de getoonde meubeldeur.