
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG IAE64411FB is een 59 cm brede inbouw inductiekookplaat met SenseBoil met overkooksensor: een speciale sensor onder het keramisch glas die detecteert wanneer het water in de pan het kookpunt bereikt. Hob2Hood maakt het u mogelijk om via deze inductiekookplaat uw AEG Hob2Hood afzuigkap te bedienen. Tevens beschikt deze AEG inductiekookplaat over een pauzefunctie en powerBooster: verkort de kooktijd tot 50%.
Belangrijkste kenmerken
Incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. Perilex stekker.
Booster
Hob2Hood
Pauzefunctie
SenseBoil met overkooksensor
Inbouw hoogte | 44 mm |
|---|---|
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Minimale inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | IAE64411FB |
| Productlijn | AEG HORIZONLINE |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw inductiekookplaat |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | SenseBoil overkooksensor Hob2Hood |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas facetrand |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 2300/3700W/210mm |
| Pit links achter | 1800/2800W/180mm |
| Pit rechts voor | 1400/2500W/145mm |
| Pit rechts achter | 1800/2800W/180mm |
Aansluitwaarde | 7350 Watt (excl. Perilex stekker/ incl. snoer) |
| Kenmerken kookplaten | Automatische pandetectie Bediening afzuigkap via kookplaat mogelijk Booster kookstand Pauzefunctie SenseBoil met overkooksensor Timer |
| Voorraad | 0 |
Booster
Hob2Hood
Pauzefunctie
SenseBoil met overkooksensor