
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG IKB64411FB is een 59 cm brede inbouw inductiekookplaat 4 MaxiSense kookzones, waarvan 1 uitbreidbaar: handig in gebruik. Deze AEG inductiekookplaat beschikt verder over een Timerfunctie, OptiHeat Control (drieschalige restwarmte indicatie: 'heet', 'warm' of 'koel') en Hob2Hood: bedien uw speciale Hob2Hood afzuigkap met deze inductiekookplaat.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Booster
Flexzone
Hob2Hood
Pauzefunctie
Wordt geleverd zonder aansluitsnoer/ perilex stekker
Inbouw hoogte | 4,4 cm zie maatschets |
|---|---|
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | IKB64411FB |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw inductiekookplaat |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Hob2Hood Uitbreidbare kookzone |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas facetrand |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 2300/3700W/210mm |
| Pit links achter | 1800/2800W/180mm |
| Pit rechts voor | 1400/2500W/145mm |
| Pit rechts achter | 2300/3200W/170x265mm |
Aansluitwaarde | 7200 Watt |
| Kenmerken kookplaten | Automatische pandetectie Bediening afzuigkap via kookplaat mogelijk Booster kookstand Pauzefunctie Timer |
| Voorraad | 0 |
Booster
Flexzone
Hob2Hood
Pauzefunctie
Wordt geleverd zonder aansluitsnoer/ perilex stekker