
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG ILB64443FB is een 59 cm brede inbouw inductiekookplaat, met 4 inductie zones, Hob2Hood functie, Timerfuncties, PowerBoost, een Pauzefunctie en een Bridge functie: voeg kookzones samen tot een grote/ langwerpige kookzone.
Belangrijkste kenmerken
Flexibel koken met de brugfunctie
Met de brugfunctie kun je twee aparte kookzones met elkaar verbinden en zo één grote kookzone creëren. Zo wordt de warmte gelijkmatig over het hele oppervlak verdeeld. Handig voor grote pannen of een planchagrill.
Combineer twee zones om meer te koken
De inductiekookplaat met brugfunctie kan het gemakkelijk aan als je met grotere pannen kookt. De brugtoets koppelt twee kookzones aan elkaar, zodat ook grote of langwerpige pannen passen. De gekoppelde zones delen dezelfde temperatuur en tijdsinstelling.
Hob2Hood®: De handenvrije afzuigkap
De Hob2Hood®-functie verbindt de kookplaat en de afzuigkap. De afzuigkap past automatisch de zuigkracht aan op basis van het vermogen, zonder dat er een vinger wordt uitgestoken. Voor krachtige afzuiging bij dichtschroeien. En stillere afzuiging bij het sudderen.
Minder stappen en meer controle met Direct Touch Control
De Direct Touch Control-gebruikersinterface gebruikt intuïtieve cijfers 1-14 zodat je de juiste temperatuur direct kunt instellen zonder door de plus- en mintoetsen te hoeven tikken.
Snellere warmte voor extra snelheid met PowerBoost
Je hoeft niet meer te wachten tot het water kookt. De PowerBoost-functie geeft een instant warmtestoot, water kookt in minder dan 90 seconden. Het is perfect voor taken zoals het snel laten koken van een grote pan met water.
Kookplaat met timer. Gebouwd voor precisie
De ingebouwde kookplaattimer kan tot een uur worden ingesteld en schakelt de stroom naar de kookplaat na het verstrijken van de tijd automatisch uit. Voor moeiteloze en precieze resultaten.
Incl. volledige garantie, snoer en handleiding., echter excl. Perilex stekker.
Booster
Hob2Hood
Pauzefunctie
Brugfunctie
Inbouw hoogte | 4,4 cm, zie maatschets |
|---|---|
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Minimale inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | ILB64443FB |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw inductiekookplaat |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Geschikt voor een normaal stopcontact Flexibele Brugfunctie |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas facetrand |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 2300/3200W/210mm |
| Pit links achter | 2300/3200W/210mm |
| Pit rechts voor | 1400/2500W/145mm |
| Pit rechts achter | 1800/2800W/180mm |
Aansluiting aantal fasen | 1 |
Aansluitwaarde | 4600 Watt |
| Kenmerken kookplaten | Bediening afzuigkap via kookplaat mogelijk Booster kookstand Flex kookzone Kinderslot Pauzefunctie Restwarmte indicatie Timer |
| Voorraad | 0 |
Booster
Hob2Hood
Pauzefunctie
Brugfunctie