
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG KKK994500B is een 45 cm hoge inbouw koffiemachine waarmee u een grote verscheidenheid aan speciale koffie en hete dranken naar uw smaak kunt bereiden. Deze AEG koffiemachine is geschikt voor zowel gemalen koffie als koffiebonen.
Belangrijkste kenmerken
Incl. volledige garantie en handleiding.
De AEG KKK994500B is de opvolger van de KKE884500M en een goed alternatief voor de KKE884500B
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 45 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 45 cm |
Inbouw diepte | 55 cm (zie maatschets) |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | KKK994500B |
| Productlijn | AEG HORIZONLINE |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Koffiemachines |
| Sub-categories | Inbouw koffiemachine |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Cappuccinatore functie Voor gemalen koffie en bonen |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zwart |
Aansluitwaarde | 1350 Watt |
| Kenmerken koffiemachines | Cappuccino functie Double serving (2 kopjes tegelijk) Geschikt voor gemalen koffie zoals decafe Geschikt voor koffiebonen Heet water Uitneembaar water reservoir |
| Voorraad | 0 |