
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
De prijs is online helaas niet beschikbaar. Bel of mail voor de scherpste prijs en informatie over het leveren van dit product.
De prijs voor dit product
is niet online beschikbaar.
Bel of mail voor onze
scherpste prijs!
VAKANTIE DEAL
Bel of mail voor onze scherpste prijs


De prijs voor dit product is niet online beschikbaar. Vul je e-mailadres of WhatsApp-nummer in en ontvang direct onze scherpste prijs.
2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens CT918L1D0 is een 45 cm hoge inbouw koffiemachine voorzien van een vaste wateraansluiting met aquaStop voor het automatisch bijvullen van de watertank. Daarnaast beschikt deze koffiemachine over TFT-Touchdisplay Pro - 6.8” TFT- kleurendisplay met touch en slide functie.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
One Touch Double Cup
Aroma Double Shot
autoMilk Clean
Koffieuitloop in hoogte verstelbaar
HomeConnect/ Wifi App bediening
Vaste wateraansluiting
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 45 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 40 cm |
Inbouw diepte | 40 mm (zie maatschets) |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | CT918L1D0-REST |
| Productlijn | Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Koffiemachines |
| Sub-categories | Inbouw koffiemachine |
| Acties | OUTLET, Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Vaste wateraansluiting HomeConnect |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | 6,8’’ Full Touch TFT Display |
| Kleur | Zwart |
Koffie programma's | Cappuccino, Flat White, Koffie Verkeerd, Latte Macchiato, Zelf instelbare melkspecialiteit |
Wateraansluiting | Met vaste wateraansluiting |
Aansluitwaarde | 1500 Watt |
| Kenmerken koffiemachines | Cappuccino functie Double serving (2 kopjes tegelijk) Geschikt voor koffiebonen Heet water HomeConnect/ Wifi App bediening Uitloophoogte verstelbaar Vaste wateraansluiting |
| Voorraad | 1 |
One Touch Double Cup
Aroma Double Shot
autoMilk Clean
Koffieuitloop in hoogte verstelbaar
HomeConnect/ Wifi App bediening
Vaste wateraansluiting
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier