


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG KSK792280T is een 45 cm hoge inbouw combistoomoven met SteamPro, multifunctionele heteluchtoven met geïntegreerde stoomfuncties. De oven, uitgevoerd in mat zwart, beschikt over een Steamify®-functie: automatische aanpassing van de stoominstellingen. Daarnaast beschikt deze combistoomoven over een kerntemperatuursensor: altijd verzekerd van de juiste garing van uw vlees of vis!
Belangrijkste kenmerken
Ovenfuncties
Overige kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding
De AEG KSK792280T is de opvolger van de AEG KSK798280T
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 450 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | KSK792280T-REST |
| Productlijn | AEG HORIZONLINE |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw combi-stoomoven |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | SteamPro Kerntemperatuursensor |
| Soort | Inbouw combi-stoomoven |
| Energieklasse | A++ |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zwart mat |
| Inhoud | 43 Liter |
| Stoom soort | Volledige (100%) stoomfuncties |
Aansluitwaarde | 3000 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Kerntemperatuur meter Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Sous-Vide functie Stoom functie Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 0 |