


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De AEG NCP84C01FB is een 81 cm brede inbouw inductiekookplaat met geintegreerde afzuiging (uitsluitend geschikt voor recirculatie, niet voor afvoer). Maak gebruik van 4 inductie kookzones met Double brugfunctie: voeg twee kookzones samen tot één grote zone . Maak gebruik van Hob2Hood: bediening van de uw speciale Hob2Hood afzuigkap is mogelijk via deze kookplaat. Tevens beschikt dit AEG systeem over een max. afzuigvermogen van 585 m3/u met boosterfunctie: snel al uw nare kookluchtjes afvoeren.
Incl. koolstoffilter, volledige garantie en handleiding, echter excl. aansluitmateriaal zoals een Perilex stekker.
De AEG NCP84C01FB is de opvolger van de AEG CCE8475SFB
Booster
Hob2Hood
Brugfunctie
Wordt geleverd zonder aansluitsnoer/ perilex stekker
Inbouw hoogte | maatschetsen aanhouden |
|---|---|
| Breedte | ± 80 cm |
Inbouw breedte | 78 cm |
| Minimale inbouw breedte | 78 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 cm |
| Merk | AEG |
|---|---|
| Artikelnummer | NCP84C01FB |
| Productlijn | AEG HORIZONLINE |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw kookplaat met afzuigsysteem |
| Acties | OUTLET, Vakantiegeld Deals |
| Unieke eigenschappen | Recirculatie geschikt Double brugfunctie |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas facetrand |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 2300/3200W/210mm |
| Pit links achter | 2300/3200W/210mm |
| Pit rechts voor | 2300/3200W/210mm |
| Pit rechts achter | 2300/3200W/210mm |
Max. afzuigvermogen | 585 m3/u |
Geluidsniveau | 54 dB |
| Soort afzuiging | Recirculatie |
Aantal filters | 2 |
Meegeleverde toebehoren | koolstoffilter |
Aansluitwaarde | 7200 Watt |
| Kenmerken kookplaten | Afzuiging: Recirculatie geschikt Bediening afzuigkap via kookplaat mogelijk Booster kookstand Flex kookzone Kinderslot |
| Voorraad | 35 |
Booster
Hob2Hood
Brugfunctie
Wordt geleverd zonder aansluitsnoer/ perilex stekker


Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier