

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Atag OX6411LLN is een 60 cm brede inbouwoven met linksdraaiende deur (niet aanpasbaar). Deze Atag oven beschikt over 5 inschuifniveaus in de oven voor meerdere gerechten. Tevens beschikt deze Atag oven over 8 ovenfuncties waaronder o.a. Hetelucht, Grill en Boven-/onderwarmte.
De belangrijkste kenmerken van de Atag OX6411LLN inbouwoven:
De Atag OX6411LLN inbouwoven wordt geleverd incl. 5 jaar Atag garantie (na aanmelding op www.hps.nl) en handleiding.
De Atag OX6411LLN is de opvolger van de Atag OX6411ELN
Inbouw hoogte | 580 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | ATAG |
|---|---|
| Artikelnummer | OX6411LLN |
Garantie | 5 jaar garantie (na aanmelding bij de leverancier) uitsluitend geldig in Nederland |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Acties | Budgetselectie |
| Unieke eigenschappen | Linksdraaiende ovendeur 8 Ovenfuncties |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A zuinig |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Inhoud | 72 Liter |
Aansluitwaarde | 2.79 kW |
| Kenmerken ovens | Draairichting: Linksdraaiende deur |
| Voorraad | 0 |