


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bauknecht BIK7CH8TSPT is een 60 cm hoge inbouw oven met DiamondClean: hydrolytische zelfreinigende functie. Kies uit de 30 voorgeprogrammeerde recepten en uw oven stelt automatisch de juiste stand, temperatuur en tijd in voor perfecte resultaten.
Belangrijkste kenmerken
Programma’s en functies
Overige kenmerken
De Bauknecht BIK7CH8TSPT wordt nieuw in verpakking geleverd inclusief montagehandleiding, Nederlandstalige handleiding en garantie.
Automatische programma's
SoftClose
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 60 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Bauknecht |
|---|---|
| Artikelnummer | BIK7CH8TSPT |
Garantie | 2 jaar volledige Bauknecht garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Bauknecht. |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | SoftClose ovendeur DiamondClean |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | 73 Liter |
Temperatuur instelling | instelbaar tot 250°C |
Aansluitwaarde | 3650 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Softclose zelf sluitende deur Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 0 |
Automatische programma's
SoftClose