

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bauknecht BIK9MP8TS3PT is een 60 cm brede inbouw oven met energieklasse A+, voorzien van diverse ovenfuncties, 28 voorgeprogrammeerde recepten en een kerntemperatuurmeter om de kern van uw gerechten te kunnen meten voor perfecte resultaten! Tevens beschikt deze Bauknecht oven over een Pyrolyse zelfreinigingsfunctie en verwijdert onder hoge temperaturen al uw vuil- en vetresten!
De belangrijkste kenmerken van de Bauknecht BIK9MP8TS3PT inbouwoven zijn:
Deze Bauknecht inbouw oven wordt geleverd incl. volledige garantie, montage materiaal en Nederlandstalige handleiding!
De Bauknecht BIK9MP8TS3PT is een 60 cm brede inbouw oven, voorzien van diverse ovenfuncties, 28 voorgeprogrammeerde recepten en een kerntemperatuurmeter om de kern van uw gerechten te kunnen meten voor perfecte resultaten! Tevens beschikt deze Bauknecht BIK9MP8TS3PT over een Pyrolyse zelfreinigingsfunctie en verwijdert onder hoge temperaturen al uw vuil- en vetresten!
Belangrijkste kenmerkem
Geleverd nieuw in doos incl. volledige garantie, montage materiaal en Nederlandstalige handleiding!
De Bauknecht BIK9MP8TS3PT is de opvolger van de Bauknecht BLVMS8100SW
Inbouw hoogte | 583 mm (zie maatschets) |
|---|---|
| Hoogte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Bauknecht |
|---|---|
| Artikelnummer | BIK9MP8TS3PT-WINK |
Garantie | 2 jaar volledige Bauknecht garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Bauknecht. |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Pyrolyse Zelfreinigingsfunctie Kerntemperatuurmeter |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Touch display |
| Kleur | Vlekvrij roestvrijstaal |
| Inhoud | 73 Liter |
Aansluitwaarde | 3650 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Elektronische kookwekker Kerntemperatuur meter Grill + draaispit Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Pyrolyse zelfreiniging |
| Voorraad | 0 |