


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier









Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bauknecht DBHBS63LLIX is een 60 cm brede wandschouw afzuigkap die u gemakkelijk elektronisch kunt bedienen dankzij tiptoetsen en Touch Control display! Deze Bauknecht afzuigkap is uitgevoerd in RVS en heeft een max. afzuigcapaciteit van 735 m3/u bij gebruik Booster stand die uw keuken verfrist in een korte tijd!
De belangrijkste kenmerken van de Bauknecht DBHBS63LLIX wandschouw afzuigkap zijn:
Deze Bauknecht wandschouw afzuigkap wordt geleverd incl. volledige garantie, montage materiaal en Nederlandstalige handleiding!
| Breedte | ± 60 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 45 cm |
| Merk | Bauknecht |
|---|---|
| Artikelnummer | DBHBS63LLIX |
Garantie | 2 jaar volledige Bauknecht garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Bauknecht. |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Wandafzuigkap |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Tiptoets bediening Booster stand |
| Soort | Wand |
| Energieklasse | B |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Max. afzuigvermogen | 735 m3/u bij gebruik Booster stand |
| Model afzuigkap | Blok model |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aansluitwaarde | 255 Watt |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Metalen vetfilter(s) Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |