

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bauknecht DBR5890/01INPT is een 90 cm brede RVS wandschouw afzuigkap, voorzien van een Pro Touch anti-fingerprint RVS coating, energie klasse B, geschikt voor luchtafvoer of recirculatie, een geluidsniveau van 46 - 67 dB, 3 standen, bedieningspaneel met druktoetsen, 1 aluminium vetfilter (vaatwasserbestendig) en halogeen verlichting. De Bauknecht DBR5890/01INPT heeft een max. afzuigcapaciteit van 593 m³/h (bij luchtafvoer) die zorgt voor zuivere lucht tijdens het koken. Door de unieke techniek van randafzuiging, waardoor de kookdampen langs de randen worden afgezogen en vrijwel geen kans krijgen te ontsnappen, ontstaat een hoog afzuigrendement. Tevens kan de Bauknecht DBR5890/01INPT geschikt gemaakt worden voor werking zonder afvoer naar buiten (recirculatie) d.m.v. het uitwasbare koolfilter DKF43 (optionele accessoire).
Kenmerken van de Bauknecht DBR5890/01INPT PT wandschouw afzuigkap:
Technische informatie:
Deze afzuigkap wordt geleverd inclusief montage materiaal en 2 jaar garantie, echter zonder afvoermateriaal.
Restant model producten betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij zonder verpakking rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische beschadigingen zoals een deukje of een krasje. Mocht u geïnteresseerd zijn in een van deze aanbiedingen, neem dan gerust contact met ons op zodat u niet voor verrassingen komt te staan.
Voor overige technische informatie zie de Specificaties hieronder
| Breedte | ± 90 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Bauknecht |
|---|---|
| Artikelnummer | DBR5890/01INPT-REST |
Garantie | 2 jaar volledige Bauknecht garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Bauknecht. |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Wandafzuigkap |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Capaciteit 593 m3/h Randafzuiging |
| Soort | Wand |
| Energieklasse | C |
| Bediening | Druktoetsen |
| Kleur | Vlekvrij roestvrijstaal |
Geluidsniveau | 65 dB |
| Model afzuigkap | Blok model |
Max. afzuigvermogen | 593 m3/u |
| afvoerdiameter | 150 mm Ø |
Aansluitwaarde | 270 Watt |
| Voorraad | 0 |