
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bauknecht EMCHD8145PT is een 45 cm hoge inbouw combimagnetron met 5 kookmethodes waaronder hetelucht, voorzien van 40 liter inhoud en 900 watt magnetronvermogen! U kunt gemakkelijk gebruik maken van 16 verwarmingsfuncties en met de crispplaat in combinatie met de automatische crispfunctie heeft u extra mogelijkheden die ideaal zijn wanneer u geen keukenprins of prinses bent, met een druk op de knop grilt, bakt of roostert u uw gerechten zonder daar verder omkijken naar te hoeven hebben!
De belangrijkste kenmerken van de Bauknecht EMCHD8145PT inbouw combi-magnetron:
Deze Bauknecht combi-magnetron wordt geleverd incl. volledige garantie, montage materiaal en Nederlandstalige handleiding!
Inbouw hoogte | 450 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 45 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Bauknecht |
|---|---|
| Artikelnummer | EMCHD8145PT |
Garantie | 2 jaar volledige Bauknecht garantie 8 jaar extra op technische onderdelen, na registratie bij Bauknecht. |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Grill, Hetelucht, Crisp en stoombox functie ProCook timer met 70 automatische programma's |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | Vlekvrij roestvrijstaal |
| Inhoud | 40 Liter |
Aansluitwaarde | 2800 Watt |
| Voorraad | 0 |