
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Siemens CM936GAB1 is een 45 cm hoge inbouw combi-magnetron en is voorzien van varioSpeed: bereid de meest voortreffelijke gerechten tot wel 50% sneller. Verder beschikt deze Siemens combi-magnetron over Home Connect zodat u uw combi-magnetron op afstand kan bedienen via uw smartphone of tablet. Met ecoClean hoeft u minder schoon te maken dankzij de speciale coating van de achterwand.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding.
De Siemens CM936GAB1 is de opvolger van de Siemens CM836GNB6.
Zelfreinigende ovenwand(en)
humidClean reiniging
HomeConnect/ Wifi App bediening
cookControl Pro
Snel voorverwarmen
SoftClose
Oven Assistant met Voice Control
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 45 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Siemens |
|---|---|
| Artikelnummer | CM936GAB1-REST |
| Productlijn | Siemens iQ700, Siemens studioLine |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw combi-magnetron |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | EcoClean: zelfreinigende katalytische achterwand Telescooprails 1-voudig |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | TFT-touchdisplay Plus (96 mm x 42 mm) |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 45 Liter |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
| Max magnetron vermogen | 900 W |
Ovenfuncties | 4D hetelucht, Onder- en bovenwarmte, Circulatiegrill, Grootvlakgrill, Kleinvlakgrill, Pizzastand, coolStart, Onderwarmte, Langzaam garen, Voorverwarmen borden, Warmhouden, Hetelucht mild, Onder- en bovenwarmte Grill, Air fry |
Draaiplateau | Zonder draaiplateau |
Magnetron standen | Magnetron ,4D hetelucht + magnetron, Boven-/onderwarmte + magnetron, grill + magnetron, halve breedte grill + magnetron, hetelucht grillen + magnetron |
Temperatuur instelling | 30°C - 300°C |
Inschuifniveaus | 3 stuks (Telescooprails 1-voudig) |
Meegeleverde toebehoren | 1 x combi rooster, 1 x universele braadslede |
Aansluitwaarde | 3600 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Draairichting: Klapdeur Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Zelfreinigende katalytische ovenwanden Verlichting: LED verlichting Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Elektronische kookwekker HomeConnect/ Wifi App bediening Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kinderslot Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie Pizza functie Softclose zelf sluitende deur Telescopische roosters |
| Voorraad | 0 |
Zelfreinigende ovenwand(en)
humidClean reiniging
HomeConnect/ Wifi App bediening
cookControl Pro
Snel voorverwarmen
SoftClose
Oven Assistant met Voice Control