

2+3 jaar garantie (na registratie bij leverancier)
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Beko HIXI84700UP is een 82 cm brede inbouw inductiekookplaat met afzuigsysteem en een max. afzuigvermogen van 650 m3/u met gebruik van de intensiefstand. Deze kookplaat beschikt over 4 inductiezones met 2 flexzones en 9 kookniveaus per kookzone.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie, snoer en handleiding. Echter excl. stekker.
Booster
Flexzone
Overkookbeveiliging
Inbouw hoogte | zie maatschets |
|---|---|
| Breedte | ± 80 cm |
Inbouw breedte | 74 cm |
| Minimale inbouw breedte | 74 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 cm |
| Merk | Beko |
|---|---|
| Artikelnummer | HIXI84700UP |
Garantie | 2+3 jaar garantie (na registratie bij leverancier) |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw kookplaat met afzuigsysteem |
| Acties | Budgetplan's keuze |
| Unieke eigenschappen | Flexzones Powerboost-functie |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
Aantal kookstanden | 9 standen |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 180mmx200mm - 2200/3100W ( Max/Boost ) |
| Pit links achter | 180mmx200mm - 2200/3100W ( Max/Boost ) |
| Pit rechts voor | 180mmx200mm - 2200/3100W ( Max/Boost ) |
| Pit rechts achter | 180mmx200mm - 2200/3100W ( Max/Boost ) |
Max. afzuigvermogen | 650 m3/u |
Geluidsniveau | 72 dB |
Aansluitwaarde | 7,4 kW |
| Kenmerken kookplaten | Booster kookstand Flex kookzone Kinderslot Restwarmte indicatie Timer |
| Voorraad | 0 |
Booster
Flexzone
Overkookbeveiliging


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
