


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.


Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bora PURMA | M Pure is een 76 cm brede inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, uitsluitend geschikt voor luchtafvoer. Het kookgedeelte beschikt over 4 inductie kookzones met automatische brugfunctie: als u een voldoende grote kookpot of braadslee op twee achter elkaar liggende kookzones plaatst, worden deze automatisch gecombineerd tot één grote kookzone. U hoeft de brugfunctie niet meer handmatig in te schakelen. De ingebouwde kookveldafzuiging geïntegreerde afzuigkap is altijd bijzonder stil – ook op hoge vermogensniveaus: dat is te danken aan de optimale luchtgeleiding en de extreem stille motor. Er is geen afleiding tijdens het koken en gesprekken kunnen onverstoord doorgaan.
Belangrijkste kenmerken
Kookgedeelte
Afzuigcapaciteit en geluidsniveaus
Overige kenmerken
Technisch
Geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding, echter excl. Perilex stekker.
Kom langs in de winkel of neem contact met ons op voor meer informatie!
Inbouw hoogte | zie maatschets |
|---|---|
| Breedte | ± 75 cm |
Inbouw breedte | 73,2 cm |
| Minimale inbouw breedte | 73,2 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | zie maatschets |
| Merk | BORA |
|---|---|
| Artikelnummer | PURMA |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw kookplaat met afzuigsysteem |
| Acties | OUTLET, Vakantiegeld Deals |
| Unieke eigenschappen | Inductiekookveld met ingebouwde kookveldafzuiging tbv LUCHTAFVOER |
| Soort | Inbouw / vlak integreerbaar |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Soort afzuiging | Afvoer |
Aansluitwaarde | 7600 Watt |
| Kenmerken kookplaten | Booster kookstand Flex kookzone |
| Voorraad | 0 |