


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch PXX89BD56E is een 81,6 cm brede inbouw inductiekookplaat met afzuiging. Maak gebruik van 4 inductie kookzones, waarvan 2 Flex Zones. Voeg zones samen tot een grote langwerpige kookzone, ideaal voor uw grote langwerpige pannen. Tevens met PerfectFry Braadsensor met 5 temperatuurstanden. Het afzuigsysteem beschikt over een max. afzuigvermogen van 622 m3/u bij gebruik intensiefstand. De automatische nalooptijd (30 minuten) is ideaal wanneer u klaar bent met koken.
Belangrijkste kenmerken
Afzuigsysteem
Technische kenmerken
Incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. recirculatie/ afvoer materiaal en Perilex stekker. Bekijk vantevoren altijd goed welke toebehoren u nodig heeft.
Booster
Flexzone
HomeConnect/ Wifi App bediening
Warmhoudfunctie
Wordt geleverd zonder perilex stekker
Inbouw hoogte | 22,3 cm houd maatschets aan |
|---|---|
| Breedte | ± 80 cm |
Inbouw breedte | 75 cm |
| Minimale inbouw breedte | 75 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
Inbouw diepte | 49 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | PXX89BD56E-REST |
| Productlijn | Bosch 8 serie |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw kookplaat met afzuigsysteem |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | 2 Flex zones Automatische naloopstand (30 min) |
| Soort | Inbouw |
| Energieklasse | B |
| Bediening | Tiptoets slider |
| Kleur | Zwart mat |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
Aantal kookstanden | 17 Vermogensstanden (9 hoofdstanden en 8 tussenstanden) |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | 200 mm, 240 mm, 2.2 kW (max. vermogen 3.7 kW) |
| Pit links achter | 200 mm, 240 mm, 2.2 kW (max. vermogen 3.7 kW) |
| Pit rechts voor | 200 mm, 240 mm, 2.2 kW (max. vermogen 3.7 kW) |
| Pit rechts achter | 200 mm, 240 mm , 2.2 kW (max. vermogen 3.7 kW) |
Max. afzuigvermogen | 622 m3/u |
Geluidsniveau | 41 dB |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
Aantal afzuigsnelheden | 17 snelheden en 2 intensiefstanden |
Meegeleverde toebehoren | 1 x Adapter voor ongeleide recirculatie, 1 x Clean Air Plus geurfilter |
Aansluitwaarde | 7.4 kW |
| Kenmerken kookplaten | Booster kookstand Braadsensor Flex kookzone HomeConnect/ Wifi App bediening Kinderslot Metalen vetfilter(s) Naloopstand Powermanagement functie mogelijk Quickstart | Restart Restwarmte indicatie Timer Warmhoud-functie |
| Voorraad | 2 |
Booster
Flexzone
HomeConnect/ Wifi App bediening
Warmhoudfunctie
Wordt geleverd zonder perilex stekker


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
