

2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De QUANTUM EASY is een 84,1 cm brede inbouw inductie kookplaat met afzuiging. De uitvoering van deze Falmec inductie kookplaat met afzuiging is zwart glas. Geschikt voor recirulatie.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. aansluitmateriaal.
Booster
| Breedte | ± 85 cm |
|---|---|
Inbouw breedte | 84,1 cm |
| Minimale inbouw breedte | 84,1 cm |
| Diepte | ± 50 cm |
| Merk | Falmec |
|---|---|
| Artikelnummer | QUANTUM EASY-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Kookplaten |
| Sub-categories | Inbouw kookplaat met afzuigsysteem |
| Unieke eigenschappen | 600 m³u afzuigvermogen 4 zones met Boost |
| Soort | Inbouw |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking kookplaat | Keramisch glas |
| Aantal kookzones | 4 pits |
Max. afzuigvermogen | 600 m3/u |
| Soort afzuiging | Recirculatie |
| Kenmerken kookplaten | Afzuiging: Recirculatie geschikt Booster kookstand |
| Voorraad | 2 |
Booster



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier





Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


