


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.











Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Boretti MLBX60AN inbouw oven is 60 cm hoog en heeft onder andere telescopische geleiders, zodat u gemakkelijker uw gerechten in/uit de oven kunt halen. Met deze oven heeft u ook de beschikking over meerdere handige ovenfuncties zoals: Hetelucht, Grill en Boven- en onderwarmte. Daarnaast kunt u genieten van de katalytische, zelfreinigende ovenwanden en automatische programma's.
Belangrijkste kenmerken
Programma's en functies
Overige kenmerken
Geleverd met volledige garantie, montage materiaal en Nederlandstalige handleiding!
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 580 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Merk | Boretti |
|---|---|
| Artikelnummer | MLBX60AN |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Unieke eigenschappen | Telescopische geleiders SoftClose |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | Antraciet |
| Inhoud | 40 Liter |
| Kenmerken ovens | Diverse automatische programma's Diverse opwarm en ontdooi programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Reiniging: Zelfreinigende katalytische ovenwanden Softclose zelf sluitende deur Telescopische roosters Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 0 |