


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier













√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
Dit MLI94DMAT Borreti inductiefornuis is voorzien van 4 inductiekookzones waarvan 2 voorzien zijn van boost functie. Daarnaast beschikt dit fornuis over een multifunctionele en een conventionele oven met zelfreinigende wanden
Belangrijkste kenmerken
Kookgedeelte
Oven links
Oven rechts
Overige kenmerken
Geleverd met volledige garantie, montage materiaal en Nederlandstalige handleiding, echter excl. aansluitmateriaal!
| Breedte | ± 90 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 60 cm |
| Merk | Boretti |
|---|---|
| Artikelnummer | MLI94DMAT |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Niet op voorraad, levertijd is helaas onbekend |
| Categorie | Fornuizen |
| Sub-categories | Inductie fornuis |
| Acties | Budgetselectie |
| Unieke eigenschappen | 2 Ovens Zelfreinigende wanden |
| Soort | Vrijstaand |
| Energieklasse | B |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | Antraciet |
| Kookgedeelte fornuis | Inductie kookvlak |
| Aantal kookzones | 4 pits |
| Pit links voor | Ø 20 cm 2300 Watt (3000 Watt booster) |
| Pit links achter | Ø 16 cm 1400 Watt |
| Pit rechts voor | Ø 16 cm 1400 Watt |
| Pit rechts achter | Ø 20 cm 2300 Watt (3000 Watt booster) |
| fornuis_aantal_ovens | 2 Ovens |
Aansluitwaarde | 11,1 kW |
| Kenmerken fornuizen | 2 of meerdere ovens Booster kookstand Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Elektronische kookwekker Met grill + draaispit Met hetelucht functie Opbergruimte onder de oven Reiniging: Zelfreinigende katalytische ovenwanden Softclose zelf sluitende deur |
| Voorraad | 0 |