

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Boretti SPR60AN is een 60 cm hoge, antraciet inbouwoven met chromen knoppen en greep, voorzien van energie klasse A, Heteluchten Grill functie, ovenruimte met 53 liter, ronde ovenruit (Classico design), 11 oven functies, Snel voorverwarmen, mantelkoeling, digitale programmeerbare klok, ovenverlichting en bediening d.m.v. druktoetsen en draaiknoppen.
Kenmerken van de Boretti SPR60AN inbouw oven:
Technische informatie:
Deze oven wordt geleverd met snoer, echter zonder stekker.
Inbouw hoogte | 578 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 560 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Boretti |
|---|---|
| Artikelnummer | SPR60AN |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Unieke eigenschappen | 53 Liter netto inhoud 11 Verwarmingssystemen |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A zuinig |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | Antraciet |
Aansluitwaarde | 3400 Watt |
| Voorraad | 0 |