

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.



√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
Het Boretti VFP104MIX gasfornuis met magnetron is een Roestvrijstaal, 100 cm breed fornuis uit de Linea Principale serie voorzien van 4 gaspitten + FryTop inclusief een wokbrander met 5 Kw vermogen, een multifunctionele oven met 11 functies en quickstart en een magnetron oven met 5 functies. Daarnaast beschikt de Boretti VFP104MIX over een elektronische klok en mantelkoeling zodat het fornuis ingebouwd kan worden in uw keuken.
Eigenschappen van het Boretti VFP104MIX gasfornuis;
Technische eigenschappen:
Dit fornuis wordt geleverd inclusief 2 jaar garantie!
| Hoogte | ± 91 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 100 cm |
| Diepte | ± 60 cm |
| Merk | Boretti |
|---|---|
| Artikelnummer | VFP104MIX |
| Productlijn | Boretti Linea Principale |
Garantie | 5 jaar garantie |
Levertijd | Levertijd 6 tot 8 weken |
| Unieke eigenschappen | 4 Gasbranders + Fry-Top Magnetron |
| Energieklasse | A zuinig |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | Linker multifunctionele oven 53,4 liter inhoud en rechter oven voorzien van magnetron 35 liter |
| Gas geschikt voor | Aardgas Nederland |
| Aantal kookzones | 4 pits frytop bakplaat |
| Pit links voor | Wokbrander 4,3 kW |
| Pit links achter | Gasbrander 2,6 kW |
| Pit midden voor | Fry-Top 3,1 kW |
| Pit rechts voor | Gasbrander 1,8 kW |
| Pit rechts achter | Gasbrander 2,6 kW |
| Kookgedeelte fornuis | Gas kookvlak |
Aansluitwaarde | 5800 Watt |
| Voorraad | 0 |