
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch CMA485GB1 is een inbouw combimagnetron voor een 45 cm nis: voor het extra snel ontdooien, opwarmen en bereiden van gerechten. Deze combi-magnetron beschikt over verschillende verwarmingssystemen: magnetron, Hetelucht, Infra-circulatiegrill, Grootvlakgrill, Warmhouden
Belangrijkste kenmerken
Geleverd nieuw in doos incl. garantie en handleiding
De Bosch CMA485GB1 is de opvolger van de Bosch CMA485GB0
Dit apparaat beschikt niet over onderwarmte, waardoor de oven minder geschikt is voor het bakken van bijvoorbeeld een taart of cake!
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 45-45,8 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56-56,8 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | CMA485GB1 |
| Productlijn | Bosch accent line |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw combi-magnetron |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | 900 Watt Hydrolyse |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 44 Liter |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
| Max magnetron vermogen | 900 W |
Draaiplateau | Zonder draaiplateau |
Aansluitwaarde | 3350 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Draairichting: Klapdeur Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Verlichting: LED verlichting Diverse opwarm en ontdooi programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie |
| Voorraad | 0 |
Dit apparaat beschikt niet over onderwarmte, waardoor de oven minder geschikt is voor het bakken van bijvoorbeeld een taart of cake!