
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch CMG656BS1 is een 45 cm hoge inbouw combimagnetron met een TFT FullTouch kleurendisplay, voorzien van EcoClean die uw oven reinigt d.m.v. zelfreinigende ovenwanden. Tevens beschikt deze Bosch combimagnetron over 12 functies waaronder hetelucht, boven- en onderwarmte en een pizzastand, daarnaast zorgt Assist voor het automatisch instellen van de temperatuur, tijdsduur en het juiste verwarmingssysteem!
Restant modellen: ongebruikte apparaten met volledige garantie, ingekocht zonder verpakking bij de fabrikant. Bij binnenkomst gecontroleerd op cosmetische beschadigingen zoals een deukje/krasje. Interesse of vragen? Neem gerust contact met ons op zodat u niet voor verassingen komt te staan.
De belangrijkste kenmerken van de Bosch CMG656BS1 inbouw combimagnetron zijn:
Deze Bosch combimagnetron wordt geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding!
Inbouw hoogte | 460 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 45 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 60 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | CMG656BS1-REST |
| Productlijn | Bosch 8 serie |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Boven- en onderwarmte Automatische Assist-functie |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | Full touch kleurendisplay |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
| Inhoud | 45 Liter |
Aansluitwaarde | 3600 Watt |
| Voorraad | 0 |