
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch CMG976KB1 is een 45 cm hoge inbouw combi-magnetron met een max. magnetronvermogen van 900 Watt. Het schoonmaken wordt eenvoudiger dankzij het pyrolyse zelfreinigingssysteem waardoor vet- en eetresten doormiddel van hoge temperaturen worden omgezet in as. Tevens beschikt deze Bosch combi-magnetron over 4D hetelucht en Air Fry-functie: voor perfect gebakken etenswaren, zoals groenten en frites.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie, montagemateriaal en handleiding.
De Bosch CMG976KB1 is de opvolger van de Bosch CMG8760C1 en een goed alternatief voor de Bosch CMG8760S1
Pyrolyse zelfreiniging
Easy to Clean emaille
Cleaning Assistance reiniging
HomeConnect/ Wifi App bediening
| Hoogte | ± 45 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 45 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | CMG976KB1-REST |
| Productlijn | Bosch 8 serie, Bosch accent line |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw combi-magnetron |
| Acties | Jubileum Sale |
| Unieke eigenschappen | Pyrolyse zelfreinigingsfunctie Telescooprails 1-voudig |
| Soort | Inbouw - combi-magnetron |
| Bediening | TFT-touchdisplay Plus (65 mm x 65 mm) |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 45 Liter |
| Geschikt voor plaatsing | Onder het aanrecht, In een hoge kast |
| Max magnetron vermogen | 900 W |
Magnetron standen | Max. vermogen: 900 W | 5 Vermogensinstellingen magnetron (90W, 180W, 360W, 600W, boost) met inverter techniek |
Temperatuur instelling | 30 °C - 300 °C |
Inschuifniveaus | 3 Inschuifniveaus |
Meegeleverde toebehoren | 1 x Combi rooster en 1 x Universele braadslede |
Aansluitwaarde | 3600 Watt |
| Kenmerken magnetrons | Draairichting: Klapdeur Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Pyrolyse zelfreiniging Verlichting: LED verlichting Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Elektronische kookwekker HomeConnect/ Wifi App bediening Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kinderslot Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie Pizza functie Telescopische roosters |
| Voorraad | 0 |
Pyrolyse zelfreiniging
Easy to Clean emaille
Cleaning Assistance reiniging
HomeConnect/ Wifi App bediening