


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch DBB85CC60 is een 80 cm brede geïntegreerde schouwkap met een max. afzuigvermogen van 582 m3/u.
Belangrijkste eigenschappen:
Design:
Comfort Features:
Schoonmaakcomfort:
Luchtafvoer:
Recirculatie:
Planning en installatie Informatie:
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Recirculatie
Inbouw hoogte | 35,6 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 80 cm |
Inbouw breedte | 76 cm |
| Diepte | ± 35 cm |
Inbouw diepte | 30 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | DBB85CC60 |
| Productlijn | Bosch 4 serie |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Geintegreerde afzuigkap |
| Unieke eigenschappen | Geïntegreerde blokdesign Installatie in een bovenkast |
| Soort | Geïntegreerd |
| Energieklasse | B |
| Bediening | Druktoetsen |
| Kleur | Zwart mat |
Max. afzuigvermogen | 582 m3/u |
Geluidsniveau min. | 54 dB |
Geluidsniveau max. | 65 dB |
Aantal afzuigsnelheden | 3 standen |
| Model afzuigkap | Blok model |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aantal filters | 2 |
Aansluitwaarde | 200 W |
| Kenmerken afzuigkappen | Metalen vetfilter(s) Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |
Recirculatie


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier