


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch DBB93BC60 is een 90 cm brede geïntegreerde wandschouw met een max. afzuigvermogen van 384 m3/u.
Belangrijkste eigenschappen:
Design:
Comfort Features:
Schoonmaakcomfort:
Luchtafvoer:
Recirculatie:
Planning en installatie Informatie:
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Recirculatie
Metalen vetfilters
Inbouw hoogte | 35,6 cm |
|---|---|
| Breedte | ± 90 cm |
Inbouw breedte | 86 cm |
| Diepte | ± 35 cm |
Inbouw diepte | 30 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | DBB93BC60 |
| Productlijn | Bosch 2 serie |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Geintegreerde afzuigkap |
| Unieke eigenschappen | Geïntegreerde blokdesign Installatie in een bovenkast |
| Soort | Geïntegreerd |
| Energieklasse | D |
| Bediening | Druktoetsen |
| Kleur | Zwart mat |
Min. afzuigvermogen | 174 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 384 m3/u |
Geluidsniveau min. | 49 dB |
Geluidsniveau max. | 65 dB |
Aantal afzuigsnelheden | 3 standen |
| Model afzuigkap | Blok model |
| Soort afzuiging | Afvoer of recirculatie |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aantal filters | 2 |
Aansluitwaarde | 100 W |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Metalen vetfilter(s) Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |
Recirculatie
Metalen vetfilters


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier