


2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch DFM064W54 is een 60 cm brede vlakscherm afzuigkap met 389 m3/u afzuigvermogen. Daarnaast beschikt deze Bosch vlakscherm afzuigkap over 3 snelheden, LED verlichting en RVS greeplijst.
De belangrijkste kenmerken van de Bosch DFM064W54 vlakscherm afzuigkap:
De Bosch DFM064W54 vlakscherm afzuigkap wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. recirculatie materiaal en greeplijst.
De Bosch DFM064W54 is de opvolger van de Bosch DFM064W50
Inbouw hoogte | 390 mm (zie maatschets) |
|---|---|
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 600 mm (zie maatschets) |
| Diepte | ± 30 cm |
Inbouw diepte | 300 mm (zie maatschets) |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | DFM064W54 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Sub-categories | Vlakscherm afzuigkap |
| Unieke eigenschappen | 389 m3/u afzuigvermogen Incl. RVS greeplijst |
| Energieklasse | B |
| Bediening | Schakelaar |
| Kleur | Zilver (metallic) |
Min. afzuigvermogen | 258 m3/u |
Max. afzuigvermogen | 388 m3/u |
Geluidsniveau min. | 59 dB |
Geluidsniveau max. | 67 dB |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aansluitwaarde | 108 Watt |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt |
| Voorraad | 2 |


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier












Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

