

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier



Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch DWK87EM60 is een 80 cm brede schuine wandafzuigkap met een max. afzuigvermogen van 669 m3/u bij gebruik intensiefstand: snel al uw nare kookluchtjes afvoeren. Randafzuiging zorgt dankzij een speciale techniek voor een hoger afzuigrendement. Deze Bosch afzuigkap is geschikt voor luchtafvoer of recirculatie.
De belangrijkste kenmerken van de Bosch DWK87EM60 schuine wandafzuigkap:
De Bosch DWK87EM60 schuine wandafzuigkap wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding, echter excl. recirculatiemateriaal.
| Breedte | ± 80 cm |
|---|---|
| Diepte | ± 45 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | DWK87EM60 |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Afzuigkappen |
| Unieke eigenschappen | Intensiefstand Randafzuiging |
| Soort | Wand |
| Energieklasse | B |
| Bediening | Elektronisch |
| Kleur | Zwart |
Geluidsniveau | 60 dB |
| Model afzuigkap | Cafetaria of schuin |
Max. afzuigvermogen | 669 m3/u |
| afvoerdiameter | Ø 150 mm |
Aansluitwaarde | 255 Watt |
| Kenmerken afzuigkappen | Afzuiging: Recirculatie geschikt Metalen vetfilter(s) Randafzuiging Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |