

Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch HBA23R150E is een 60 cm brede inbouwoven met een extra grote oveninhoud van 62 liter en EcoClean: een zelfreinigende ovenwand voor extra schoonmaakgemak dankzij een speciale vetabsorberende coating. Alsof dat niet genoeg is kunt u gebruikmaken van een neerklapbare grill en verzinkbare draaiknoppen die u nog meer hulp bieden tijdens het schoonmaken. Tevens beschikt deze Bosch oven over 8 ovenfuncties waaronder 3D hetelucht, een grillfunctie en een speciale pizzastand.
Restant Modellen: ingekocht bij de fabrikant excl. originele verpakking, uiteraard incl. volledige garantie, montage materiaal en accessoires!
De Bosch HBA23R150E inbouwoven wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Inbouw hoogte | 600 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | HBA23R150E-REST |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | EcoClean zelfreinigende achterwand 8 Ovenfuncties |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A zuinig |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | RVS Roestvrijstaal |
Aansluitwaarde | 3.38 kW |
| Kenmerken ovens | Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Zelfreinigende katalytische ovenwanden Telescopische roosters |
| Voorraad | 0 |