


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.








Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch HBA571BB4 is een 60 cm hoge inbouw oven met 71 liter inhoud. Maak gebruik van verschillende ovenfuncties zoals o.a. 3D hetelucht, grill en boven-/onderwarmt. Dankzij AutoPilot 10, 10 vooringestelde automatische programma's is elk gerecht een succes. Met de Pyrolytische zelfreinigingfunctie heeft u minder schoonmaakwerk dankzij volautomatische zelfreiniging.
Belangrijkste kenmerken
Incl. volledige garantie en handleiding.
Automatische programma's
Pyrolyse zelfreiniging
Easy to Clean emaille
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 60 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | HBA571BB4-WINK |
| Productlijn | Bosch 2 serie |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Acties | OUTLET, Vakantiegeld Deals |
| Unieke eigenschappen | Pyrolyse zelfreiniging AutoPilot10 - Aut. programma's |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 71 Liter |
Temperatuur instelling | 30 °C - 275 °C |
Ovenfuncties | Grootvlakgrill, Milde hetelucht, 3D hetelucht Plus, Boven- en onderwarmte, Infra-circulatiegrill |
Inschuifniveaus | 5 |
Meegeleverde toebehoren | 1 x Combi rooster, 1 x Universele braadslede |
Aansluitwaarde | 3600 W |
| Kenmerken ovens | Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kinderslot Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Pyrolyse zelfreiniging Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 0 |
Automatische programma's
Pyrolyse zelfreiniging
Easy to Clean emaille