


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.










Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Vakantiegeld Deals, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch HBF133BA0 is een 60 cm hoge inbouw oven met 66 liter inhoud. Maak gebruik van 5 ovenfuncties zoals o.a. 3D Hetelucht Plus, Grill en Boven-/onderwarmte. tevens beschikt deze Bosch HBF133BA0 over ecoClean reiniging: een zelfreinigende katalytische achterwand die het schoonmaken eenvoudiger maakt.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Easy to Clean emaille
Zelfreinigende ovenwand(en)
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 60 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | HBF133BA0 |
| Productlijn | Bosch 2 serie |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | EcoClean katalytische achterwand 5 Ovenfuncties |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A |
| Bediening | Draaiknoppen |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 66 Liter |
Temperatuur instelling | 50°C - 275°C |
Meegeleverde toebehoren | Combi rooster, Universele braadslede |
Aansluitwaarde | 3300 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Zelfreinigende katalytische ovenwanden Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 0 |
Easy to Clean emaille
Zelfreinigende ovenwand(en)