


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch HBG537BB3 inbouw oven heeft een hoogte van 60 cm en een inhoud van 71 liter. Deze oven is uitgerust met Eco Clean Direct, moeiteloos schoon dankzij de speciale coating op de achterwand die vet opneemt. Daarnaast biedt deze Bosch oven diverse ovenfuncties, zoals o.a. 3D hetelucht Plus en een speciale Pizzastand. Tevens beschikt deze Bosch oven over Auto Pilot10. Dankzij 10 vooringestelde automatische programma's is elk gerecht een succes.
Belangrijkste kenmerken
Geleverd incl. volledige garantie en Nederlandstalige handleiding.
De Bosch HBG537BB3 is de opvolger van de Bosch HBA537BS0.
Automatische programma's
Zelfreinigende ovenwand(en)
Cleaning Assistance reiniging
Snel voorverwarmen
SoftClose
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 60 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | HBG537BB3 |
| Productlijn | Bosch 6 serie |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Unieke eigenschappen | EcoClean reiniging Automatische programma's |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Draaiknoppen-/tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 71 Liter |
Temperatuur instelling | 50 °C - 275 °C |
Ovenfuncties | 7 Functies: Grootvlakgrill, Milde hetelucht, 3D hetelucht Plus, Boven- en onderwarmte, Pizzastand, Onderwarmte, Infra-circulatiegrill |
Inschuifniveaus | 5 Inschuifniveaus |
Meegeleverde toebehoren | 1 x Geëmailleerd bakblik, 1 x Combi rooster, 1 x Universele braadslede |
Aansluitwaarde | 3400 Watt |
| Kenmerken ovens | Diverse automatische programma's Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kinderslot Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Zelfreinigende katalytische ovenwanden Softclose zelf sluitende deur Verlichting: Halogeen |
| Voorraad | 0 |
Automatische programma's
Zelfreinigende ovenwand(en)
Cleaning Assistance reiniging
Snel voorverwarmen
SoftClose