


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
De prijs is online helaas niet beschikbaar. Bel of mail voor de scherpste prijs en informatie over het leveren van dit product.
De prijs voor dit product
is niet online beschikbaar.
Bel of mail voor onze
scherpste prijs!
VAKANTIE DEAL
Bel of mail voor onze scherpste prijs


De prijs voor dit product is niet online beschikbaar. Vul je e-mailadres of WhatsApp-nummer in en ontvang direct onze scherpste prijs.
2 jaar volledige garantie
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 35 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch HBG976MM1 is een 60 cm inbouw oven met 71 liter inhoud en combineert geavanceerde functies met een stijlvol mat zwart design. Met 14 ovenfuncties, waaronder Pizza en Air Fry, bereidt u eenvoudig uiteenlopende gerechten met perfecte resultaten. De Pyrolytische zelfreiniging verbrandt vuil en vet tot as, waardoor schoonmaken nauwelijks tijd kost. Dankzij Home Connect bedient u de oven eenvoudig op afstand en houdt u altijd controle over uw bereidingen. Het TFT-Touchdisplay Plus (65 mm x 65 mm) zorgt voor een intuïtieve en overzichtelijke bediening. Met PerfectRoast Plus bent u verzekerd van perfect gegaard vlees dankzij nauwkeurige kerntemperatuurmeting. De pyrolysebestendige Clip-telescooprails en SoftMove-deur zorgen tot slot voor extra comfort en gebruiksgemak.
Comfort:
Technisch:
Pyrolyse zelfreiniging
Easy to Clean emaille
HomeConnect/ Wifi App bediening
Kerntemperatuurmeter
Snel voorverwarmen
SoftClose
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 58,5 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | HBG976MM1 |
| Productlijn | Bosch 8 serie, Bosch accent line |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op bestelling leverbaar |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Unieke eigenschappen | Pyrolyse reiniging Kerntemperatuurmeter |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | TFT-touchdisplay Plus (65 mm x 65 mm) |
| Kleur | Zwart mat |
| Inhoud | 71 Liter |
Temperatuur instelling | 30 °C - 300 °C |
Inschuifniveaus | 5 |
Meegeleverde toebehoren | 1 x Geëmailleerd bakblik, 1 x Combi rooster, 1 x Universele braadslede, 1 x Air Fry bakplaat |
Aansluitwaarde | 3600 W |
| Kenmerken ovens | Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Draairichting: Klapdeur Elektronische kookwekker HomeConnect/ Wifi App bediening Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kerntemperatuur meter Kinderslot Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Pizza functie Reiniging: Eenvoudig te reinigen emaille Reiniging: Pyrolyse zelfreiniging Softclose zelf sluitende deur Telescopische roosters Verlichting: LED verlichting |
| Voorraad | 0 |
Pyrolyse zelfreiniging
Easy to Clean emaille
HomeConnect/ Wifi App bediening
Kerntemperatuurmeter
Snel voorverwarmen
SoftClose