
Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch HMG8764C6 is een 60 cm hoge inbouw combimagnetron met een PerfectRoast kerntemperatuurmeter: hiermee bent u altijd verzekerd van de juiste garing van bijvoorbeeld uw vlees of vis. Daarnaast beschikt de Bosch oven over een Pyrolyse zelfreinigingsfunctie en HomeConnect, waarmee u uw oven kunt controleren en bedienen met uw smartphone of tablet. Deze Bosch combimagnetron beschikt tevens over 12 ovenfuncties waaronder boven-/onderwarmte, hetelucht en een warmhoudfunctie.
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
De belangrijkste kenmerken van de Bosch HMG8764C6 inbouw combimagnetron:
De Bosch HMG8764C6 inbouw combimagnetron wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
De Bosch HMG8764C6 is een 60 cm hoge inbouw combimagnetron met een PerfectRoast kerntemperatuurmeter: hiermee bent u altijd verzekerd van de juiste garing van bijvoorbeeld uw vlees of vis. Daarnaast beschikt de Bosch oven over een Pyrolyse zelfreinigingsfunctie en HomeConnect, waarmee u uw oven kunt controleren en bedienen met uw smartphone of tablet. Deze Bosch combimagnetron beschikt tevens over 12 ovenfuncties waaronder boven-/onderwarmte, hetelucht en een warmhoudfunctie.
Restant Modellen betreffen ongebruikte apparaten met volledige garantie die wij rechtstreeks inkopen bij de fabrikant. Bij binnenkomst controleren wij deze op cosmetische schade zoals een deukje/ krasje. Heeft u interesse? Neem gerust contact op met ons om verrassingen te voorkomen.
De belangrijkste kenmerken van de Bosch HMG8764C6 inbouw combimagnetron:
De Bosch HMG8764C6 inbouw combimagnetron wordt geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Inbouw hoogte | 600 mm |
|---|---|
| Hoogte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 560 mm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw diepte | 550 mm |
| Diepte | ± 55 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | HMG8764C6-REST |
| Productlijn | Bosch accent line |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Magnetrons |
| Sub-categories | Inbouw combi-magnetron |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | PerfectRoast meter HomeConnect: bediening op afstand |
| Soort | Inbouw oven + magnetron (60 cm hoog) |
| Bediening | Full touch kleurendisplay |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 67 Liter |
Aansluitwaarde | 3600 W |
| Kenmerken magnetrons | Diverse voorgeprogrammeerde ovenprogramma's Klapdeur HomeConnect/ Wifi App bediening Inschuifbare roosters en/of bakplaten Kerntemperatuur meter Boven-/en onderwarmte Grill functie Hetelucht functie Magnetron functie Pizza functie Eenvoudig te reinigen emaille |
| Voorraad | 0 |