


Dit product is helaas niet meer leverbaar of is vervangen door een nieuw model.
Wij adviseren u geheel vrijblijvend voor een passend alternatief.
Kom langs in de winkel of bekijk hieronder onze geselecteerde alternatieven.


Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier




Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier







Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier

Informeer naar onze scherpste Jubileum SALE prijs, nu direct in je mailbox! Klik hier
√ Gratis verzending vanaf € 150,-
√ Gratis afhalen en retour in de winkel mogelijk *
√ Uw oude apparatuur gratis retour *
√ Meer dan 30 jaar dé specialist!
√ Altijd een scherpe & eerlijke prijs
De Bosch HRG4720B3 is een 60 cm brede inbouw oven met stoomtoevoeging en een inhoud van 71 liter.
Verwarmingssystemen en functies:
Comfort:
veiligheid/ zekerheid:
Reiniging:
Design:
Inhangroosters / uittreksysteem:
Toebehoren:
Technische specificaties:
Technische data:
Geleverd incl. volledige garantie en handleiding.
Automatische programma's
Pyrolyse zelfreiniging
| Hoogte | ± 60 cm |
|---|---|
Inbouw hoogte | 58,5 cm |
| Breedte | ± 60 cm |
Inbouw breedte | 56 cm |
| Diepte | ± 55 cm |
Inbouw diepte | 55 cm |
| Merk | Bosch |
|---|---|
| Artikelnummer | HRG4720B3-REST |
| Productlijn | Bosch 4 serie |
Garantie | 2 jaar volledige garantie |
Levertijd | Op voorraad |
| Categorie | Ovens |
| Sub-categories | Inbouw oven |
| Acties | OUTLET |
| Unieke eigenschappen | Pyrolytische zelfreiniging |
| Soort | Inbouw oven met hetelucht |
| Energieklasse | A+ |
| Bediening | Tiptoets |
| Kleur | Zwart |
| Inhoud | 71 Liter |
Temperatuur instelling | 30 °C - 275 °C |
Ovenfuncties | Milde hetelucht, 3D hetelucht Plus, Boven- en onderwarmte, Infra-circulatiegrill, Grootvlakgrill, Pizzastand, Air Fry, hetelucht + stoom |
| Stoom soort | Stoom toevoeging |
Inschuifniveaus | 5 |
Meegeleverde toebehoren | 1 x Combi rooster, 1 x Universele braadslede, 1 x Air Fry bakplaat |
Aansluitwaarde | 3600 W |
| Kenmerken ovens | Diverse automatische programma's Elektronische kookwekker |
| Voorraad | 0 |
Automatische programma's
Pyrolyse zelfreiniging